Karolina chodziła po domu w tę i we w tę,myśląc o Kubbie i Kaśśce.
-Hm...A co powiedzą,żeby do naszej grupy dołączyć jeszcze Marynę?
Szybko wzięła telefon i wykręciła numer do Kaśki.
/rozmowa/
-Hej,wiesz co?A może by tak powiększyć naszą grupę przyjaźni?-zapytała Karola.
-Taaaak...Też o tym myślałam...-przytaknęła niepewnie Kaśś.
-Znam taką jedną Marysię.Nazywam ją Maryna.Chodzi do szkoły muzycznej.-opowiadała dalej.
-Świetnie...To może spotkamy się w domu Kubby?Jego rodziców nie ma do 22.30.Możemy zabawić u niego do jakiejś...10?Mam na myśli 22.00.-gadała Kasia.
-Em...Ale nie znam jego adresu...
-Nic nie szkodzi.Wyślę ci esemesem.-zaproponowała Kaśś.
-Jasne,przyprowadzę tam Marynę.Tylko jeszcze powiedz dla Kuby.Muszę już kończyć.Papatki :3-pożegnała się Kara.
-Nara!
/koniec rozmowy/
Gdy wyłączyła rozmowę zadzwoniła do Maryny.
/rozmowa/
-Karolina,cześć!Kopa lat!-mówiła Marysia.
-Cześć.Wiesz...Jutro razem z moją przyjaciółką spotykamy się w domu u takiego jednego Kuby.Może byś przyszła?-zasugerowała Kara.
-Hmm...Jutro,tak?Tea...Jasne...Przyjdę do ciebie na chatę i razem pójdziemy.-odpowiedziała lekko speszona.
-Ok,tooo,na razie!
-Pa,spotkamy się u ciebie jutroo!
/koniec rozmowy/
-A więc,Maryna jest załatwiona.Trzeba ją zapoznać z Kubą i Kasią i wszystko z głowy.W tym czasie popracuję nad naszym repertuarem...-powiedziała do siebie Karolina.
Usiadła do komputera,szperając na stronie freemobo.com.
-Dobrze,może jakaś piosenka Ewy Farny?-mówiła dalej.
[...]
Znalazła odpowiednią piosenkę...
-Tak,taaak!To zaśpiewamy!!!-krzyczała.
-Karolina,co ty tak tam krzyczysz??!!-zapytała się z kuchnia jej mama.
-Aeee...Nic,nic...Odrabiam pracę domową!!!
-Oh,jak dobrze mieć takie dziecko,które w czwartki tuż po przyjściu ze szkoły odrabia lekcje...-pomyślała Amanda.(mama Karoliny)
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mama Karoli:
Jest szczupła,ma drobne ręce i zadbane paznokcie.Ma czarne włosy i niebieskie oczy.Ubiera się poważnie,ponieważ jest szefem wytwórni płytowej,razem z tatą Adamem.
Tata Karoli:
Męski.Ubiera się poważnie.Ma brązowe włosy i zielone oczy.Szef wytwórni płytowej.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Karolina zgrała na płytę piosenkę Ewy Farny, ,,Cicho".
-Na pewno im się spodoba...-myślała.