-Zaraz...3528938283911 plus 562738939221 to będzie...Eee...Mam!!!
Po jakiejś godzinie,zadania były gotowe.
-Mamo,odrobiłam już zadania,czy mogę już iść na dwór?-zapytała Karolina swoją mamę.
-Pokaż,pokaż...-powiedziała jej matka,Amanda.-W zadaniu 8,11,20 i 17 jest błąd.Popraw to i możesz iść.
-Matko...Będę nad tym ślęczeć tygodnie...Lepiej zadzwonię do Kasi i powiem,że się spóźnię.-myślała Karolina.
/rozmowa/
-Oo!Hej Karola,spóźniasz się,czy coś się stało?
-Eee...Ja ten,mam mały problem z zadaniami na jutro więc mogę się odrobinkę spóźnić...
-Spoks,poczekam.Mamy jeszcze prawie cały dzień...
-Jasne,to na razie..
-Pa,trzymaj się!
/koniec rozmowy/
-Dobra,try ty tyty i gotowe!!!-powiedziała po chwili.-Mamaaa!Lecę do Kaśki!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
Pewnie zastanawiacie się jak wygląda Karola,bądź Kasia?
Karolina to drobna dziewczyna w okularach.Brązowe włosy,zielone oczy,piegi i nietypowy styl.
Kaśka jest typem modnisi.Oczywiście nie przesadza.Włosy blond,oczy niebieskie,pieprzyk przy ustach.
Jeżeli poznacie nowych bohaterów,pod minusami znajdziecie krótkie streszczenie wyglądu.
--------------------------------------------------------------------------------------
W DOMU KASI:
-Jesteś nareszcie!!!Musisz kogoś poznać!Nie martw się,to nie mój chłopak,ale myślałam,że was spiknę...-gadała Kaśka od samego progu.
-Mówiłam ci,że nie potrzebuję chłopaka.Sama jesteś singielką!!!-protestowała Karola.
Dziewczyny weszły do pokoju.Poprawka,do różowego jak domek barbie pokoju.Tak,zgadliście.To pokój Kasi...
Gdy tylko weszły,Karolka ujrzała chłopaka siedzącego na kanapie.
-Karolina,to jest Kuba.Kuba,to jest Karola.-przedstawiła swoich przyjaciół Kaśka.
-Cześć Karolina.-odpowiedział lekko speszony.
-Hej...-odpowiedziała nieśmiało Karolka.
-Skoro już się znacie...To wyobraź sobie,że Kuba,będzie chodził do twojej szkoły!!!-opowiadała dalej Kaśś.
---------------------------------------------------------------------------------------
Wygląd Kuby:
Kuba ma bladą cerę,piękny uśmiech,brązowe oczy i czarno-brązowe włosy.Ubiera się dość przyzwoicie...
---------------------------------------------------------------------------------------
-No co ty?!-zapytała z zachwytem Karolina.
Kuba przytakną,przyglądając się figurze Karoli.
-Em...Kuba,ile masz lat?-zapytała Kubę Karolka.
-Ja?-zaciął się Kuba.-Eee,ja mam ten,eee...Z,z,z,zapom...Ten,eee...Zapomniałem...Znaczy 14...-przyznał Kuba.
Przyznam,że Karolina go trochę peszyła...
-Ok,musisz mieć jakąś fajną ksywkę.Kasię nazywamy Kaśś,mnie Kara,a ciebie?Może...Kubba?-myślała Karolina.
-Tak,dobry pomysł...-przytakną Kuba.(teraz już Kubba...)
-Świetnie,teraz czas wymienić numery!-dodała Kaśś.
-Macie tu mój...-pisał Kuba.
-Świetnie,to jest mój.-powiedziała Karolka pisząc na karteczce swój numer telefonu.
-No,a mój znasz.-powiedziała Kasia.
-Taaak...Znam...-przytakną.
I na tym skończyła się wizyta Karoliny.
Poznała tam Kubbę.Nie wykazywała najmniejszego zainteresowania nim,a on?Wręcz przeciwnie...
Karola wróciła do domu myśląc o swoim wielkim sekrecie...
-----------------------------------------------------------------
Dziękuję za przeczytanie rozdziału.Niedługo będę miała wielką przerwę w pisaniu.Sprawdzajcie blog na gorąco!!!
Wasza Olaaa :3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz